mapmapmap

Obchodní podmínky

 

PRÁVA A POVINNOSTI PRODEJCE

 

Marta Šulcová, Na dolnici 1001,  Praha 5, 155 00

IČO: 49348469

 

 

1. Prodejce má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu v této objednávce uvedenou, a to do tří pracovních dnů od přijetí objednávky, e-mailem bezprostředně upozornit zákazníka, že zásilka je na cestě;

v případě platby předem na účet do tří pracovních dnů od přijetí platby.

Prodejce si vyhrazuje právo telefonického potvrzení objednávky zákazníkem v případě neúplné adresy či jakýchkoli jiných nesrovnalostí.

2. Závaznou objednávkou se rozumí každá objednávka potvrzená prodejcem.

3. V případě reklamace prodejce vrátí částku za vrácené a zaplacené zboží, a to na bankovní účet  zákazníka. Tuto částku zaplatí prodejce do sedmi pracovních dnů od přijetí vráceného zboží. Prodejce nevrací částku za poplatky související s odesláním zboží (balné, poštovné, dobírkovné, pilné).

4. Prodávající se zavazuje, že osobní data, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu ANTIKVARIÁT NIKA, a že je neposkytne žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek. Na písemnou žádost nakupujícího je prodávající povinen dané údaje vymazat z databáze zákazníků.

5. V případě, že nakupující nepřevezme závazně objednanou zásilku, a tato se vráti prodejci zpět, účtuje si prodejce náklady na poštovné a balné spojené s odesláním zásilky nakupujícímu. 

 

PRÁVA A POVINNOSTI NAKUPUJÍCÍHO

 

1. Nakupující správně vyplní údaje potřebné pro doručení zásilky.

2. Nakupující odebere závazně objednané a zaslané zboží a zaplatí celkovou cenu uvedenou v závazné objednávce (celková cena zahrnuje cenu zboží, poštovné a balné; v případě osobního odběru jde pouze o cenu zboží).

3. Nakupující má právo odeslanou objednávku stornovat do jedné hodiny od jejího odeslání.

4. V případě reklamace má nakupující nárok na vrácení částky za  toto zaplacené zboží (prodejce nevrací částku zaplacenou za balné). Nakupující v takovém případě vrátí zboží osobně nebo poštou (nikoli na dobírku) na vlastní náklady na adresu prodejce. Do zásilky s vráceným zbožím je nutno vložit kopii útržku z balíkové nebo dobírkové složenky.

5. V případě, že nakupující  nepřevezme závazně objednanou zásilku, je povinen uhradit prodejci náklady na poštovné a balné spojené s jejím zasláním, a to i tehdy, leží-li zásilka na poště, aniž by nakupující byl upozorněn poštovním doručovatelem. 

6. Nakupující má právo na odstranění svých osobních údajů z databáze zákazníků obchodu ANTIKVARIÁT NIKA (pokud předtím neučinil žádnou objednávku) na základě písemné žádosti zaslané na adresu prodejce. V této žádosti musí být uvedeno přihlašovací jméno a heslo nakupujícího.

7. Pokud nakupující při objednání zboží zvolí platbu předem na účet prodejce, zavazuje se uhradit celkovou cenu objednávky do sedmi pracovních dnů od jejího uskutečnění. Pokud prodejce neobdrží v této lhůtě úhradu na svůj účet, objednávku zruší. 

Aktuálně

Novinky

Prohlédněte si naše
novinky za poslední
měsíc ...

Hledám knihu

Název knihy:
Autor:
Jiné informace o knize:
Váš e-mail:
Telefon:
Opište kód z obrázku:
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Mapa stránek: sitemap
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz