mapmapmap

Více o knize

Encyklopedie zdravé ženy. Všechno, co potřebujete vědět pro šťastný a spokojený život - PRUTHI S./ CASEY P. M./ THIELEN J. M.

Encyklopedie zdravé ženy. Všechno, co potřebujete vědět pro šťastný a spokojený životPRUTHI S./ CASEY P. M./ THIELEN J. M.

Reader´s Digest Výběr, A4, omyv. vazba, jako nová

Publikace Encyklopedie zdravé ženy je v mnoha ohledech unikátní a díky svému zaměření výhradně na ženské zdraví nápadně vyčnívá mezi jinými tituly z oblasti zdravovědy.Obsáhlá encyklopedie, sestavená týmem uznávaných lékařek speciálně pro ženy od puberty až po zralý věk, přináší odpovědi na otázky týkající se ženských reprodukčních orgánů, pohybového aparátu či nádorových onemocnění, ale i psychického zdraví a sexuality. Přehlednou formou vám připomene fungování lidského těla a v jednotlivých kapitolách vám nastíní příčiny i průběh nejrůznějších zdravotních obtíží a seznámí vás s možnostmi jejich řešení.Důraz je kladen na nejmodernější lékařské metody, prostor je však věnován i alternativním přístupům k léčbě. Tato encyklopedie je nepostradatelným společníkem každé moderní dívky či ženy, které není její zdraví lhostejné! Unikátní kniha Encyklopedie zdravé ženy zaměřená na ženské zdraví
Rok vydání: 2011
 
 
Cena: 100  Kč s DPH
Parametry
Rok vydání:2011
Autor:PRUTHI S./ CASEY P. M./ THIELEN J. M.
Umístění:na prodejně
 
 

Aktuálně

Novinky

Prohlédněte si naše
novinky za poslední
měsíc ...

Hledám knihu

Název knihy:
Autor:
Jiné informace o knize:
Váš e-mail:
Telefon:
Opište kód z obrázku:
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Mapa stránek: sitemap
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz